Finanční specialisté

    Více informací

    Sportovci

    Jsme společnost, která působí na českém trhu od roku 2009. Zaměřujeme se na profesionální přístup ke klientům a odborné vystupování našich pracovníků.

    Telefonní operátor

    Do týmu našeho callcentra hledáme nové kolegy na pozici telefonní operátor. Průměrný výdělek 30 670 Kč.

    Náplň práce:

    • Telefonické kontaktování stávajících klientů.
    • Administrativní činnost.
    • Základní práce s PC.

    Co očekáváme?

    • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování.
    • Ochotu učit se a pracovat na sobě.

    Co nabízíme?

    • Průměrný výdělek 30 670 Kč.
    • NEOMEZENÉ výkonnostní bonusy - kolik si vyděláte, záleží jen na vás.
    • Průměrné denní bonusy se pohybují v rozmezí 500 Kč - 1 500 Kč.
    • Motivační soutěže, firemní akce.
    • Nové klimatizované luxusní kanceláře s výhledem na Petrov a hrad Špilberk - AZ Tower.
    • Dlouhodobá spolupráce na HPP (40 hodin týdně) na dobu neurčitou.
    • Možnost brigáda v rámci dohody o provedení práce.
    • Směny Po-Pá 8:00 - 16:30
    • Vše Vás naučíme a Vaši komunikaci zdokonalíme pravidelným tréningem.
    • Práce v příjemném kolektivu a pracovním prostředí.

    Informace o pozici

    Místo pracoviště

    Brno

    Typ pracovního vztahu

    Práce na plný úvazek

    Typ smluvního vztahu

    Pracovní smlouva, jiné

    Délka pracovního poměru

    Na dobu neurčitou

    Mzda

    25000-35000 Kč/měsíc

    Požadované vzdělání

    Základní

    Zadavatel

    Benefit Investment a.s.

    Pozice je vhodná pro absolventy.

    Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

    Kontakt

    Pražákova 1008/69
    602 00  Brno-město
    Česká republika