Finanční specialisté

    Více informací

    Sportovci

    Callcentrum

    Jsme společnost, která působí na českém trhu od roku 2009. Zaměřujeme se na profesionální přístup ke klientům a odborné vystupování našich pracovníků.

    Obchodní zástupce pro okres Hradec Králové a Pardubice

    Jste ambiciózní? Chcete za sebou vidět výsledky v podobě spokojených klientů? Chcete být součástí úspěšné firmy a mít jistotu?

    Hledáme vhodné kandidáty na nově otevřené pozice Obchodní zástupce pro okres Hradec Králové a Pardubice.

    Nabízíme:

    • Výdělek 40 000 – 60 000 Kč.
    • Garance akvizice nových klientů.
    • Aktivní podpora kariérního růstu.
    • Práce v mladém dynamickém kolektivu.
    • Bohatý systém benefitů, firemní akce i pobyty v zahraničí zdarma.
    • Hrazené reprezentativní kancelářské prostory.
    • Individuální podpora ze strany manažera i společnosti.
    • Kvalitní podpůrné materiály.
    • Sofistikovaný interní online systém.
    • Administrativní podpora back office.

    Náplň práce:

    • Správa přiděleného pojistného kmene.
    • Audit pojistných smluv u přidělených klientů.
    • Komplexní péče o klienty, konzultace, obchodní prezentace, zpracovávání obchodních nabídek.
    • Realizaci obchodních jednání s potenciálními klienty na základě sjednaných schůzek naším Call centrem.
    • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.

    Očekáváme:

    • Reprezentativní vystupování.
    • Samostatnost, zodpovědnost.
    • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou.
    • Řidičské oprávnění skupiny B.
    • Uživatelskou znalost práce s PC.
    • Čistý trestní rejstřík.

    Doplňující informace:

    • Máme zájem pouze o dlouhodobou spolupráci.
    • Naším cílem není kvantita, ale kvalita našich obchodních zástupců.
    • Zkušenost v oblasti obchodu není nutná.

    Informace o pozici

    Místo pracoviště

    Královéhradecký kraj

    Typ pracovního vztahu

    Práce na plný úvazek

    Mzda

    40000-60000 Kč/měsíc

    Požadované vzdělání

    Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

    Zadavatel

    Benefit Investment a.s.

    Pozice je vhodná pro absolventy.

    Kontakt

    Pražákova 1008/69
    602 00  Brno-město
    Česká republika